درباره من

دربارۀ خود نوشتن و گفتن بستگی به مخاطب دارد؛ بنابراین بسیار ساده باید بگویم که یک دانش‌آموختۀ بسیار کوچکِ رشتۀ مدیریت هستم و تلاش می کنم تا در حد توان خویش به ارتقای علمی و توسعۀ کشورم کمک نمایم. بی‌شک هر کدام از ما این وظیفه را بر عهده داریم و بدون همیاری با یکدیگر به این مهم دست پیدا نخواهیم کرد.کوچینگ‌کننده(مربّی)، منتور، مشاور، مدرس و... الفاظی شبیه اینها را چندان قبول ندارم؛ حداقل دربارۀ خودم. به قول یکی از دوستان، تنها یک چیزم و به آن نیز افتخار می‌کنم: یادگیرندۀ حریص. در پست سرآغاز، تلاش کرده‌ام در حد توان و مجالِ این فضا، از دغدغه‌هایم و خود مفصل‌تر بنویسم؛ دغدغه‌هایی که معتقدم بهترین بهانه جهتِ یادگیری و توسعۀ بیشتر برای هر فردی می‌تواند باشد.
✅ دانش‌آموختۀ رشتۀ مدیریت بازرگانی و MBA ؛
✅ دکترای مدیریت گرایش بازاریابی ؛
✅ دارای بیش از صد عنوان یادداشت، مقاله و مصاحبه در روزنامه‌های معتبر کشور ؛
✅ دارای بیش از 90 عنوان یادداشت در سایت‌های داخلی پیران مطالب مدیریتی، کسب‌وکار و اقتصاد ؛
✅ سه عنوان تألیف کتاب.

چه کار می‌کنم؟
مطالعه، تحقیق، پژوهش و کمک به شرکت‌ها و کسب‌وکارها برای بهبود روند فعالیت‌های مدیریتی خودشان کاری است که روزانه و به طور مستمر انجام می‌دهم. این فعالیت‌ها به طور کامل منطبق بر دانش روز و دربرگیرندۀ تمامی زیرشاخه‌های پراهمیت مدیریت برای سازمان‌هاست. برخی از این زیرشاخه‌ها عبارتند از: مدیریت بازاریابی و فروش، مدیریت تبلیغات و برندینگ، مدیریت تحقیقات بازار، معماری سازمانی و مدیریت ارتباطات، مدیریت منابع انسانی، مدیریت ارتباط با مشتریان، تحقیقات بازاریابی و... .

سجاد رحیمی مدیسه

آیا می‌توانم برای شما مفید باشم؟
مدیریت فقط دانش مهم و لازم برای موفقیت در کسب‌وکار نیست، بلکه به اعتقاد من فراتر از همۀ چیزهاست: دانشی برای زندگیست؛ و مگر جز این است که کسب‌وکار و یا شغل ما، بخش بسیار عمده و مهمی از زندگی روزمرۀ ماست؟
به همین دلیل چه مدیریت سازمان و یا بخشی از مجموعه‌ای را بر عهده داشتید و یا فردی باشید که دغدغۀ بهتر مدیریت کردن بخشی از زندگی خود را دارد، به احتمال بسیار زیاد بتوانم به شما کمک کنم. این کمک هم بر پایۀ دانش و تخصصی هست و هم تابعی از تجربیات واقعی خودم در مسیر شغلی و زندگی. بدیهی است که این کمک برای هر فردی کاملاً متفاوت و منحصربه‌فرد است.

می‌توانید به من اعتماد کنید؟
قصد تعریف و تمجدید از خود ندارم، اما به هر حال به عنوان یک مخاطب قطعاً حقّ شماست که بتوانید اطمینان کنید.
به همین جهت اگر پرسش و یا ابهامی دارید، با درج مشخصات و آدرس ایمیل خود با من تماس بگیرید و پرسش خود را مطرح نمایید. 
درباره من
پیامبر اکرم(ص) فرمودند: اگرکسی حتی یک برگه علمی از او در دنیا باقی بماند، در روز قیامت همان برگه حایل او در مقابل آتش جهنم خواهد بود.
اینجا مکانی است برای به اشتراک گذاشتن آنچه که در حوزه تخصصی مدیریت یاد می‌گیرم و به دیگران آموزش می‌دهم.
در صورت داشتن سؤال و یا نیاز به کمک، با من تماس بگیرید.
طراح قالب : عرفـــ ـــان قدرت گرفته از بلاگ بیان